Polecam: 5 blogów, bez których nie wyobrażam sobie porannej kawy.

Postanowiłam dzisiaj na początek opisać 5 blogów, którymi umilam sobie czas podczas porannej kawy, lub chwili wolnego.  Mam w planie co jakiś czas wrzucać tutaj zbiory takich godnych polecenia według mnie  stron/blogów/książek. Myślę, że będę je jakoś kategoryzować. Dzisiaj mój absolutny zestaw śniadaniowy, polecam!

  1. Życie pod Palmami

Absolutny numer jeden.
A co gdyby tak spakować się w jedną walizkę i zamieszkać na końcu świata??
Inspirująca postać z wyrazistymi poglądami, pewna siebie do granic możliwości. Teksty na blogu przeczytałam chyba wszystkie i wracam do poszczególnych po kilka razy, żeby wydobyć z nich więcej i więcej.
Z wieloma poglądami się nie zgadzam, na wiele spraw mam inne spojrzenie, ale kobieta pisze w taki sposób, że otwiera oczy na szersze perspektywy.  Porusza takie tematy, że skłania mnie zawsze do przemyślenia- co ja tak naprawdę o tym sądzę i jeśli sądzę inaczej to co w jej myśleniu może być wartościowego dla mnie? Chyba jeszcze żaden blog nie zmusił mnie tak do otworzenia się na opinie innych.
On niedawna prowadzi również transmisje na facebooku- lubię jej słuchać. Uwielbiam również stałe grono komentujących jej widea: Nie da się, kłamiesz! W Polsce to nie wyjdzie! To jest nie do zrobienia! Łatwo Ci mówić!
Na jej FB pięknie widać, jak źle ludzie są nastawieni do cudzych sukcesów i cudzego szczęścia!
 

  1. Matka prezesa

Jeśli masz małe dzieci to absolutnie pochłonie Cię lektura.  Jeśli jeszcze ich nie masz- obawiam się, że też. Absolutnie fenomenalny dowcip, parodia życia codziennego, w której każda matka dostrzeże siebie. Czasem pieję ze śmiechu, czasem popadam w zadumę, a czasami zwyczajnie cieszę się, że inni też tak mają! Idealny blog- motywator. Podniesie na duchu w najgorszych chwilach zwątpienia J
 

  1. Blog ojciec

Blog na który naprawdę długo czekałam. Rodzicielstwo oczami ojca. Do tego bardzo rozsądnego ojca. Być może uwielbiam dlatego, że mamy podobne spojrzenie na kwestie wychowania.  Czasem żartem, czasem zupełnie na poważnie.  Warto!
 

  1. Mama Ginekolog

Absolutny must dla KAŻDEJ kobiety. Zagłębie wiedzy ginekologicznej i położniczej. Nikt jeszcze tak ciekawie o tym nie pisał i nikt jeszcze nie obalił tylu zdrowotnych mitów co Nicole. Autentyczna postać, młoda lekarka z ogromną wiedzą i pasją do przekazywania tej wiedzy. Bez niej moja ciąża wyglądałaby zupełnie inaczej. Mogę śmiało przyznać- bez niej po prostu bym zgłupiała!! Do tego ogromny szacunek za propagowanie zachowań wobec kobiet w ciąży. Zajrzyjcie koniecznie!!
 

  1. Janina Daily                                                                                                                     Kasowałam opis cztery razy. Tego się po prostu nie da opisać. Dawka humoru każdego dnia gwarantowana.

 
Znaliście te blogi? Podzielacie moją opinię? A może macie swoje absolutne hity? Podzielcie się nimi ze mną, plis! Jestem totalnym  blogożercą !

1 thought on “Polecam: 5 blogów, bez których nie wyobrażam sobie porannej kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *